» » » ردپای عاشقی در مرز مهران/همه برای خادمی زائران حسین(ع) بسیج شدند

ردپای عاشقی در مرز مهران/همه برای خادمی زائران حسین(ع) بسیج شدند

مهران-حال و هوای این روزهای مرز بین‌المللی مهران به‌عنوان دروازه عتبات عالیات کم از کربلا ندارد، چراکه افراد زیادی برای خادمی زائران امام حسین (ع) با تمام وجود بسیج شده‌اند.
 

ردپای عاشقی در مرز مهران/همه برای خادمی زائران حسین(ع) بسیج شدند

 

خبرگزاری مهر-گروه استان‌ها: شهرستان مرزی مهران در آستانه اربعین چهره دیگری به خود گرفته است، چهره‌ای که از فراهم شدن امکانات ارگان‌های دولتی تا موکب‌های مردمی نشان از آمادگی کامل برای خدمت‌رسانی به زوار دارد.

بله امروز با بسیج شدن همه ارگان‌های دولتی، مردم این شهرستان مرزی خودجوش برای خدمت به زوار وارد میدان شده اند تا به زوار ارائه خدمت کنند.

امروز در مرز مهران علاوه بر شهروندان این شهرستان مرزی، خیلی افراد که در حال خدمت‌رسانی به زوار هستند از استان‌های همجوار، خود را به مرز مهران رسانند تا توانسته باشند در این رویداد بزرگ ملی و حتی جهانی اقداماتی در راستای خدمات‌رسانی به زوار کرده باشند.

در پایانه مرزی مهران علاوه بر شهرداری تهران عده‌ای از خیرین شهرستان مهران و استان‌های هم‌جوار با تعداد ۱۰ موکب به‌صورت خودجوش اقدام به توزیع غذای گرم می‌کنند که این شرایط باعث شده زوار برای تهیه غذا دچار مشکل نشوند.

تعدادی از زائران در گفتگو با خبرنگار مهر از خدمات ارائه‌شده در پایانه مرزی مهران ابراز رضایت کردند. زائران امروز که بیشتر از استان‌های خراسان رضوی، تبریز و تهران بودند، اعلام کردند در فاصله‌ ۱۱ کیلومتری پایانه مرزی تا پل زائر، امکانات مختلف چون مواد غذایی، محل اسکان و سرویس بهداشتی در نظر گرفته‌شده است.


توسط: admin | در تاریخ: (4-09-1394, 08:34)
تاکنون نظری ارسال نشده است ! شما اولین نفر باشید !

می خوام یک نظر جدید ثبت کنم